Groep A 1. Duitsland Groep B 1. Spanje Groep C 1. Engeland
2. Zwitserland 2. Italië 2. Denemarken
3. Schotland 3. Albanië 3. Slovenië
4. Hongarije 4. Kroatië 4. Servië
           
           
Groep D 1. Nederland Groep E 1. Roemenië Groep F 1. Turkije
2. Frankrijk 2. Oekraïne 2. Portugal
3. Oostenrijk 3. Slowakije 3. Tsjechië
4. Polen 4. België 4. Georgië
GER
-
SUI
-
SCO
-
HON
ESP
-
ITA
-
ALB
-
CRO
ENG
-
DEN
-
SLO
-
SRB
GER - Duitsland
-
SUI - Zwitserland
-
SCO - Schotland
-
HON - Hongarije
ESP - Spanje
-
ITA - Italië
-
ALB - Albanië
-
CRO - Kroatië
ENG - Engeland
-
DEN - Denemarken
-
SLO - Slovenië
-
SRB - Servië
NED
-
FRA
-
AUT
-
POL
ROE
-
UKR
-
SVN
-
BEL
TUR
-
POR
-
CZE
-
GEO
NED - Nederland
-
FRA - Frankrijk
-
AUT - Oostenrijk
-
POL - Polen
ROE - Roemenië
-
UKR - Oekraïne
-
SVN - Slovenië
-
BEL - België
TUR - Turkije
-
POR - Portugal
-
CZE - Tsjechië
-
GEO - Georgië

 

Vrijdag 14 Juni
Zaterdag 15 Juni
Zondag 16 Juni
Maandag 17 Juni
München (21:00) Keulen (15:00) Hamburg (15:00) München (15:00)
Duitsland - Schotland Vijf
-
ÉÉN Hongarije - Zwitserland ÉÉN
-
DRIE Polen - Nederland ÉÉN
-
TWEE Roemenië - Oekraïne DRIE
-
NUL
  Berlijn (18:00) Stuttgart (18:00) Frankfurt (18:00)
Spanje - Kroatië DRIE
-
NUL Slovenië - Denemarken ÉÉN
-
ÉÉN België - Slowakije NUL
-
ÉÉN
Dortmund (21:00) Gelsenkirchen (21:00) Düsseldorf (21:00)
Italië - Albanië TWEE
-
ÉÉN Servië - Engeland NUL
-
ÉÉN Oostenrijk - Frankrijk NUL
-
ÉÉN
 
Dinsdag 18 Juni
Woensdag 19 Juni
Donderdag 20 Juni
Vrijdag 21 Juni
Dortmund (18:00) Hamburg (15:00) München (15:00) Düsseldorf (15:00)
Turkije - Georgië DRIE
-
ÉÉN Kroatië - Albanië TWEE
-
TWEE Slovenië - Servië ÉÉN
-
ÉÉN Slowakije - Oekraïne ÉÉN
-
TWEE
Leipzig (21:00) Stuttgart (18:00) Frankfurt (18:00) Berlijn (18:00)
Portugal - Tsjechië TWEE
-
ÉÉN Duitsland - Hongarije TWEE
-
NUL Denemarken - Engeland ÉÉN
-
ÉÉN Polen - oostenrijk ÉÉN
-
DRIE
  Keulen (21:00) Gelsenkirchen (21:00) Leipzig (21:00)
Schotland - Zwitserland ÉÉN
-
ÉÉN Spanje - Italië ÉÉN
-
NUL Nederland - Frankrijk NUL
-
NUL
 
Zaterdag 22 Juni
Zondag 23 Juni
Maandag 24 Juni
Dinsdag 25 Juni
Hamburg (15:00) Frankfurt (21:00) Leipzig (21:00) Berlijn (18:00)
Georgië - Tsjechië ÉÉN
-
ÉÉN Zwitserland - Duitsland ÉÉN
-
ÉÉN Kroatië - Italië ÉÉN
-
ÉÉN Nederland - Oostenrijk TWEE
-
TWEE
Dortmund (18:00) Stuttgart (21:00) Düsseldorf (21:00) Dortmund (18:00)
Turkije - Portugal NUL
-
DRIE Schotland - Hongarije NUL
-
ÉÉN Albanië - Spanje NUL
-
ÉÉN Frankrijk - Polen ÉÉN
-
ÉÉN
Keulen (21:00)     Keulen (21:00)
België - Roemenië TWEE
-
NUL Engeland - Slovenië NUL
-
NUL
  München (21:00)
Denemarken - Servië NUL
-
NUL
       
Woensdag 26 Juni
Woensdag 26 Juni
Woensdag 26 Juni
Woensdag 26 Juni
Frankfurt (18:00) Stuttgart (18:00) Hamburg (21:00) Gelsenkirchen (21:00)
Slowakije - Roemenië ÉÉN
-
ÉÉN Oekraïne - België NUL
-
NUL Tsjechië - Turkije ÉÉN
-
TWEE Georgië - Portugal TWEE
-
NUL
       

 

Achtste Finales EK 2024

Zaterdag 29 Juni
Zondag 30 Juni
Maandag 01 Juli
Dinsdag 02 Juli
Berlijn (18:00) Gelsenkirchen (18:00) Düsseldorf (18:00) München (18:00)
Zwitserland - Italië TWEE
-
NUL Engeland - Slowakije TWEE
-
ÉÉN Frankrijk - België ÉÉN
-
NUL Roemenië - >Nederland NUL
-
DRIE
       
Dortmund (21:00) Keulen (21:00) Frankfurt (21:00) Leipzig (21:00)
Duitsland - Denemarken TWEE
-
NUL Spanje - Georgië VIER
-
ÉÉN Portugal - Slovenië NUL
-
NUL Oostenrijk - Turkije ÉÉN
-
TWEE
    Portugal wint 3-0  
 

 

Kwart Finales EK 2024

Spanje

1-1 (2-1) na verlenging

Vrijdag 5 juli
18:00
Stuttgart

Duitsland

Portugal

Vrijdag 5 juli
21:00
Hamburg

Frankrijk

0-0 (3-5) na penalty's

Engeland

1-1 (5-3) na penalty's

Zaterdag 6 juli
18:00
Düsseldorf

Zwitserland

Nederland

2-1

Zaterdag 6 juli
21:00
Berlijn

Turkije

 

 

HALVE FINALE
FINALE
HALVE FINALE
         

 

Dinsdag 9 juli
21:00
München
   

 

Spanje

2-1

Zondag 14 juli
21:00
Berlijn

Frankrijk

 

  Spanje  

 

 

  Engeland  

 

Nederland

 

Engeland

1-2

 

Woensdag 10 juli
21:00
Dortmund