1. Uruguay | 3 - 7 |
( 4 - 0 ) |
1. Argentinië | 3 - 9 |
( 7 - 1 ) |
||||
2. Mexico | 3 - 4 |
( 3 - 2 ) |
2. Zuid-Korea | 3 - 4 |
( 5 - 6 ) |
||||
3. Zuid-Afrika | 3 - 4 |
( 3 - 5 ) |
3. Griekenland | 3 - 3 |
( 2 - 5 ) |
||||
4. Frankrijk | 3 - 1 |
( 1 - 4 ) |
4. Nigeria | 3 - 1 |
( 3 - 5 ) |
||||
1. Verenigde Staten | 3 - 5 |
( 4 - 3 ) |
1. Duitsland | 3 - 6 |
( 5 - 1 ) |
||||
2. Engeland | 3 - 5 |
( 2 - 1 ) |
2. Ghana | 3 - 4 |
( 2 - 2 ) |
||||
3. Slovenië | 3 - 4 |
( 3 - 2 ) |
3. Australië | 3 - 4 |
( 3 - 6 ) |
||||
4. Algerije | 3 - 1 |
( 0 - 1 ) |
4. Servië | 3 - 3 |
( 2 - 3 ) |
||||
1. Nederland | 3 - 9 |
( 5 - 1 ) |
1. Paraguay | 3 - 5 |
( 3 - 1 ) |
||||
2. Japan | 3 - 6 |
( 4 - 2 ) |
2. Slowakije | 3 - 4 |
( 4 - 4 ) |
||||
3. Denemarken | 3 - 3 |
( 3 - 6 ) |
3. Nieuw-Zeeland | 3 - 3 |
( 2 - 2 ) |
||||
4. Kameroen | 3 - 0 |
( 2 - 5 ) |
4. Italië | 3 - 2 |
( 4 - 5 ) |
||||
1. Brazilië | 3 - 7 |
( 5 - 2 ) |
1. Spanje | 3 - 6 |
( 4 - 2 ) |
||||
2. Portugal | 3 - 5 |
( 7 - 0 ) |
2. Chili | 3 - 6 |
( 3 - 2 ) |
||||
3. Ivoorkust | 3 - 4 |
( 4 - 3 ) |
3. Zwitserland | 3 - 4 |
( 1 - 1 ) |
||||
4. Noord-Korea | 3 - 0 |
( 1 - 12 ) |
4. Honduras | 3 - 1 |
( 0 - 3 ) |
||||
Groep A | ||||||
Zuid-Afrika | Mexico | Vrijdag 11 Juni | 16:00u | Johannesburg | ||
Uruguay | Frankrijk | Vrijdag 11 Juni | 20:30u | Kaapstad | ||
Zuid-Afrika | Uruguay | Woensdag 16 Juni | 20:30u | Pretoria | ||
Frankrijk | Mexico | Donderdag 17 Juni | 20:30u | Polokwane | ||
Mexico | Uruguay | Dinsdag 22 Juni | 16:00u | Rustenburg | ||
Frankrijk | Zuid-Afrika | Dinsdag 22 Juni | 16:00u | Bloemfontein | ||
Groep B | ||||||
Zuid-Korea | Griekenland | Zaterdag 12 Juni | 13:30u | Port Elizabeth | ||
Argentinië | Nigeria | Zaterdag 12 Juni | 16:00u | Johannesburg | ||
Argentinië | Zuid-Korea | Donderdag 17 Juni | 13:30u | Johannesburg | ||
Griekenland | Nigeria | Donderdag 17 Juni | 16:00u | Bloemfontein | ||
Nigeria | Zuid-Korea | Dinsdag 22 Juni | 20:30u | Durban | ||
Griekenland | Argentinië | Dinsdag 22 Juni | 20:30u | Polokwane | ||
Groep C | ||||||
Engeland | 20:30u | Rustenburg | ||||
Algerije | Slovenië | Zondag 13 Juni | 13:30u | Polokwane | ||
Slovenië | Verenigde Staten | Vrijdag 18 Juni | 16:00u | Johannesburg | ||
Engeland | Algerije | Vrijdag 18 Juni | 20:30u | Kaapstad | ||
Slovenië | Engeland | Woensdag 23 Juni | 16:00u | Port Elizabeth | ||
Verenigde Staten | Algerije | Woensdag 23 Juni | 16:00u | Pretoria | ||
Groep D | ||||||
Servië | Ghana | Zondag 13 Juni | 16:00u | Pretoria | ||
Duitsland | Australië | Zondag 13 Juni | 20:30u | Durban | ||
Duitsland | Servië | Vrijdag 18 Juni | 13:30u | Port Elizabeth | ||
Ghana | Australië | Zaterdag 19 Juni | 16:00u | Rustenburg | ||
Ghana | Duitsland | Woensdag 23 Juni | 20:30u | Johannesburg | ||
Australië | Servië | Woensdag 23 Juni | 20:30u | Nelspruit | ||
Groep E | ||||||
Nederland | Denemarken | Maandag 14 Juni | 13:30u | Johannesburg | ||
Japan | Kameroen | Maandag 14 Juni | 16:00u | Bloemfontein | ||
Nederland | Japan | Zaterdag 19 Juni | 13:30u | Durban | ||
Kameroen | Denemarken | Zaterdag 19 Juni | 20:30u | Pretoria | ||
Denemarken | Japan | Donderdag 24 Juni | 20:30u | Rustenburg | ||
Kameroen | Nederland | Donderdag 24 Juni | 20:30u | Kaapstad | ||
Groep F | ||||||
Italië | Paraguay | Maandag 14 Juni | 20:30u | Kaapstad | ||
Nieuw-Zeeland | Slowakije | Dinsdag 15 Juni | 13:30u | Rustenburg | ||
Slowakije | Paraguay | Zondag 20 Juni | 13:30u | Bloemfontein | ||
Italië | Nieuw-Zeeland | Zondag 20 Juni | 16:00u | Nelspruit | ||
Slowakije | Italië | Donderdag 24 Juni | 16:00u | Rustenburg | ||
Paraguay | Nieuw-Zeeland | Donderdag 24 Juni | 16:00u | Polokwane | ||
Groep G | ||||||
Ivoorkust | Portugal | Dinsdag 15 Juni | 16:00u | Port Elizabeth | ||
Brazilië | Noord-Korea | Dinsdag 15 Juni | 20:30u | Johannesburg | ||
Brazilië | Ivoorkust | Zondag 20 Juni | 20:30u | Johannesburg | ||
Portugal | Noord-Korea | Maandag 21 Juni | 13:30u | Kaapstad | ||
Portugal | Brazilië | Vrijdag 25 Juni | 16:00u | Durban | ||
Noord-Korea | Ivoorkust | Vrijdag 25 Juni | 16:00u | Nelspruit | ||
Groep H | ||||||
Honduras | Chili | Woensdag 16 Juni | 13:30u | Nelspruit | ||
Spanje | Zwitserland | Woensdag 16 Juni | 16:00u | Durban | ||
Chili | Zwitserland | Maandag 21 Juni | 16:00u | Port Elizabeth | ||
Spanje | Honduras | Maandag 21 Juni | 20:30u | Johannesburg | ||
Chili | Spanje | Vrijdag 25 Juni | 20:30u | Pretoria | ||
Zwitserland | Honduras | Vrijdag 25 Juni | 20:30u | Bloemfontein | ||
Achtste Finales | ||||||
Uruguay | Zuid-Korea | Zaterdag 26 Juni | 16:00u | Port Elizabeth | ||
Verenigde Staten | Ghana | Zaterdag 26 Juni | 20:30u | Rustenburg | ||
Duitsland | Engeland | Zondag 27 Juni | 16:00u | Bloemfontein | ||
Argentinië | Mexico | Zondag 27 Juni | 20:30u | Johannesburg | ||
Nederland | Slowakije | Maandag 28 Juni | 16:00u | Durban | ||
Brazilië | Chili | Maandag 28 Juni | 20:30u | Johannesburg | ||
Paraguay * | Japan | Dinsdag 29 Juni | 16:00u | Pretoria | ||
Spanje | Portugal | Dinsdag 29 Juni | 20:30u | Kaapstad | ||
*Paraguay wint van Japan met strafschoppen tegen
Kwart Finales | ||||||
Nederland | Brazilië | Vrijdag 2 Juli | 16:00u | Port Elizabeth | ||
Uruguay * | Ghana | Vrijdag 2 Juli | 20:30u | Johannesburg | ||
Argentinië | Duitsland | Zaterdag 3 Juli | 16:00u | Kaapstad | ||
Paraguay | Spanje | Zaterdag 3 Juli | 20:30u | Johannesburg | ||
*Urugay wint van Ghana met srafschoppen tegen
Halve Finales | ||||||
Uruguay | Nederland | Dinsdag 6 Juli | 20:30u | Kaapstad | ||
Duitsland | Spanje | Woensdag 7 Juli | 20:30u | Durban | ||
3de / 4de plaats | ||||||
Uruguay | Duitsland | Zaterdag 10 Juli | 20:30u | Port Elizabeth | ||
Finale | ||||||
Nederland |
Spanje |
Zondag 11 Juli |
20:30u |
Johannesburg |
||